C1E-32.000-10-1015-X-R
Číslo produktu DigiKey
3997-C1E-32.000-10-1015-X-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
3997-C1E-32.000-10-1015-X-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
3997-C1E-32.000-10-1015-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1E-32.000-10-1015-X-R
Popis
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Podrobný popis
32 MHz ±10ppm Krystal 10pF 80 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
C1E-32.000-10-1015-X-R Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80 Ohms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Kmitočet
32 MHz
Kmitočtová stabilita
±15ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)