E096GA-SW500-N
Číslo produktu DigiKey
2632-E096GA-SW500-N-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
E096GA-SW500-N
Popis
0.96" TFT SPI HIGH BRIGHTNESS
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Nedotykový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný SPI 0,96" (24,38mm) 80 x 160
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
0,96" (24,38mm)
Výrobce
Focus LCDs
Sledovací plocha
10,80mm Š x 21,70mm V