DLC0096AZP01SF-4
Číslo produktu DigiKey
3190-DLC0096AZP01SF-4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLC0096AZP01SF-4
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 0.96"
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Nedotykový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) SPI 0,96" (24,38mm) 80 x 160
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
0,96" (24,38mm)
Výrobce
DLC Display Co.,Ltd
Sledovací plocha
10,80mm Š x 21,70mm V