2506036017Y0
Číslo produktu DigiKey
1934-1486-2-ND - Páska a cívka (TR)
1934-1486-1-ND - Řezaná páska (CT)
1934-1486-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2506036017Y0
Popis
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Podrobný popis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 400mA 350mOhm
Modely EDA/CAD
2506036017Y0 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
400mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
350mOhm
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Impedance při kmitočtu
600 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)