GKG50015
Číslo produktu DigiKey
2447-GKG50015-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GKG50015
Popis
CAP TRIMMER 10-50PF 100V TH
Podrobný popis
10 ~ 50pF Kapacitní trimr 100 V Horní část Průchozí otvor
Q při kmitočtu
200 při 1MHz
Řada
Velikost / rozměry
0,236" prům. (6,00mm)
Výška při usazení (max)
0,197" (5,00mm)
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Rozsah kapacit
10 ~ 50pF
Jmenovité napětí
100 V