GKG10015
Číslo produktu DigiKey
2447-GKG10015-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GKG10015
Popis
CAP TRIMMER 3-10PF 100V TH
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3 ~ 10pF Kapacitní trimr 100 V Horní část Průchozí otvor
Kategorie
Dielektrický materiál
Keramický
Výrobce
EW Electronics
Q při kmitočtu
300 při 1MHz
Řada
Velikost / rozměry
0,236" prům. (6,00mm)
Balení
Hromadné balení
Výška při usazení (max)
0,197" (5,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Rozsah kapacit
3 ~ 10pF
Způsob montáže
Průchozí otvor
Způsob nastavení
Horní část
Vlastnosti
Univerzální
Jmenovité napětí
100 V