EAST1608RWA0
Číslo produktu DigiKey
1080-1561-2-ND - Páska a cívka (TR)
1080-1561-1-ND - Řezaná páska (CT)
1080-1561-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EAST1608RWA0
Popis
LED RED/WHITE DIFFUSED 4SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená, Bílá LED indikátory - diskrétní součásti 1,9V červená, 2,925V bílá 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
EAST1608RWA0 Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
1,9V červená, 2,925V bílá
Mfr
Testovací proud
5mA červená, 5mA bílý
Špičková vlnová délka
639nm
Konfigurace
Nezávislé
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Barva čočky
Žlutá
Dodávaná velikost pouzdra
Průsvitnost čočky
Rozptýlený
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Výška (max)
0,60mm
Rozměry čočky
1,60mm x 0,80mm