PTS830GM140 SMTR LFS
PTS830GM140 SMTR LFS
PTS830GM140SMTR LFS
Číslo produktu DigiKey
CKN10587TR-ND - Páska a cívka (TR)
CKN10587CT-ND - Řezaná páska (CT)
CKN10587DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTS830GM140SMTR LFS
Popis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dotykový přepínač SPST-NO Horní pohon Montáž na povrch
Modely EDA/CAD
PTS830GM140SMTR LFS Modely
Kategorie
Svislá výška aktuátoru nad deskou
1,40mm
Mfr
Orientace aktuátoru
Horní pohon
Řada
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Obrys
3,50mm x 2,60mm
Provozní síla
160gf
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud kontaktu při napětí
0,05A při 12VDC
Dráha spínače
0,15mm