Obrázek pro EAST1608GA9 není k dispozici
EAST1608GA9
Číslo produktu DigiKey
1080-EAST1608GA9TR-ND - Páska a cívka (TR)
1080-EAST1608GA9CT-ND - Řezaná páska (CT)
1080-EAST1608GA9DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EAST1608GA9
Popis
LED YLW-GRN CLEAR 0603 SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Žluto-zelená 573nm LED indikátory - diskrétní součásti 2V 0603 (1608 metrický)
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2V
Mfr
Testovací proud
20mA
Sledovací úhel
100°
Barva
Dominantní vlnová délka
Špičková vlnová délka
575nm
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Jmenovitá svítivost v mcd
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Rozměry čočky
1,20mm x 0,80mm
Výška (max)
0,90mm