T520B337M006ATE040
Číslo produktu DigiKey
399-18630-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-18630-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-18630-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T520B337M006ATE040
Popis
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 1411
Podrobný popis
330 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 6.3 V 1411 (3528 metrický) 40mOhm při 100kHz
Modely EDA/CAD
T520B337M006ATE040 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Životnost při teplotě
2000h při 85°C
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm)
Kapacita
330 µF
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
6.3 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40mOhm při 100kHz