FA-238V 12.0000MA-C5
Číslo produktu DigiKey
SER4265TR-ND - Páska a cívka (TR)
SER4265CT-ND - Řezaná páska (CT)
SER4265DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FA-238V 12.0000MA-C5
Popis
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 MHz ±20ppm Krystal 18pF 100 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FA-238V 12.0000MA-C5 Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
18pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
12 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x2,5)
Kmitočtová stabilita
±30ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)