ECS-.327-12.5-34B-C-TR
Číslo produktu DigiKey
XC1968TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC1968CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC1968DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-.327-12.5-34B-C-TR
Popis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32.768 kHz ±10ppm Krystal 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
ECS-.327-12.5-34B-C-TR Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
70 kOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
kHz krystal (ladicí vidlice)
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD (3,2x1,5)
Kmitočet
32.768 kHz
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,059" Š (3,20mm x 1,50mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)
Zátěžná kapacita
12,5pF