ECS-240-10-37-CWN-TR3
Číslo produktu DigiKey
50-ECS-240-10-37-CWN-TR3TR-ND - Páska a cívka (TR)
50-ECS-240-10-37-CWN-TR3CT-ND - Řezaná páska (CT)
50-ECS-240-10-37-CWN-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-240-10-37-CWN-TR3
Popis
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24 MHz ±10ppm Krystal 10pF 80 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECS-240-10-37-CWN-TR3 Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
24 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2x1,6)
Kmitočtová stabilita
±15ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)