ECS-240-12-37B-CKY-TR
Číslo produktu DigiKey
XC3064TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC3064CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC3064DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-240-12-37B-CKY-TR
Popis
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Podrobný popis
24 MHz ±10ppm Krystal 12pF 50 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
ECS-240-12-37B-CKY-TR Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
12pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
50 Ohms
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Kmitočet
24 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2x1,6)
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)