D3V3F8U9LP3810-7
Číslo produktu DigiKey
D3V3F8U9LP3810-7DITR-ND - Páska a cívka (TR)
D3V3F8U9LP3810-7DICT-ND - Řezaná páska (CT)
D3V3F8U9LP3810-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
D3V3F8U9LP3810-7
Popis
TVS DIODE 3.3VWM 5V UDFN38109
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5V (typ.) Svorka 5A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch U-DFN3810-9 (tipo B)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
D3V3F8U9LP3810-7 Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
32W
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
0,55pF při 1MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C (TA)
Jednosměrné kanály
8
3,3V (max.)
Pouzdro
9-UDFN
Průrazné napětí (min)
5,5V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
5V (typ.)
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5A (8/20µs)