ECS-2100AX-120
Číslo produktu DigiKey
XC1164-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-2100AX-120
Popis
XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS TTL
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 MHz XO (Standardní) HCMOS, TTL Oscilátor 5V 8-DIP, 4 vodiče (poloviční velikost, kovové pouzdro)
Modely EDA/CAD
ECS-2100AX-120 Modely
Kategorie
Napájecí napětí
5V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±100ppm
Řada
Provozní teplota
0°C ~ 70°C
Balení
Trubice
Odebíraný proud (max)
25mA
Způsob montáže
Průchozí otvor
Základní rezonátor
Pouzdro
8-DIP, 4 vodiče (poloviční velikost, kovové pouzdro)
Typ
Velikost / rozměry
0,520" D x 0,520" Š (13,20mm x 13,20mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,213" (5,40mm)