4609X-101-103LF
Číslo produktu DigiKey
4609X-101-103LF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
4609X-101-103LF
Popis
RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SIP
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10k Ohm ±2% 200mW Výkon na článek Se sběrnicí 8 Odporová síť/ pole ±100ppm/°C 9-SIP
Modely EDA/CAD
4609X-101-103LF Modely
Kategorie
Výkon na článek
200mW
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Pouzdro
9-SIP
Dodávaná velikost pouzdra
9-SIP
Odpor (ohmy)
10k
Velikost / rozměry
0,898" D x 0,098" Š (22,81mm x 2,49mm)
Tolerance
±2%
Výška při usazení (max)
0,200" (5,08mm)