ECS-110.5-20-5P-TR
Číslo produktu DigiKey
XC574TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC574CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC574DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-110.5-20-5P-TR
Popis
CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
11.0592 MHz ±30ppm Krystal 20pF 50 Ohms HC-49/US
Modely EDA/CAD
ECS-110.5-20-5P-TR Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
20pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
50 Ohms
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Kmitočet
11.0592 MHz
Velikost / rozměry
0,449" D x 0,189" Š (11,40mm x 4,80mm)
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Výška při usazení (max)
0,169" (4,30mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm