ECS-110.5-20-5PVX
Číslo produktu DigiKey
XC1595TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-110.5-20-5PVX
Popis
CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
11.0592 MHz ±30ppm Krystal 20pF 60 Ohms HC-49/US
Modely EDA/CAD
ECS-110.5-20-5PVX Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
20pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60 Ohms
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C
Kmitočet
11.0592 MHz
Velikost / rozměry
0,449" D x 0,189" Š (11,40mm x 4,80mm)
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Výška při usazení (max)
0,102" (2,60mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm