SMCJ40AH
Číslo produktu DigiKey
283-SMCJ40AHTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-SMCJ40AHCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-SMCJ40AHDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ40AH
Popis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
64,5V Svorka 23,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
23,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Telecom
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Třída
Automobilový průmysl
Jednosměrné kanály
1
Kvalifikace
AEC-Q101
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
40V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Průrazné napětí (min)
44,4V
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Omezovací napětí (max) při Ipp
64,5V