SMBJ33AH | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SMBJ33AH |
Popis | TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA |
Standardní dodací lhůta výrobce | 26 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 53,3V Svorka 11,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMBJ) |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 11,3A |
Mfr | Špičkový impulzní výkon 600W |
Řada | Ochrana napájecího vedení Ne |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Aplikace Telecom |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) |
Typ Zener | Třída Automobilový průmysl |
Jednosměrné kanály 1 | Kvalifikace AEC-Q101 |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 33V | Způsob montáže Montáž na povrch |
Průrazné napětí (min) 36,7V | Pouzdro DO-214AA, SMB |
Omezovací napětí (max) při Ipp 53,3V | Dodávaná velikost pouzdra |