SMAJ170CA-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMAJ170CA-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ170CA-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ170CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ170CA-13-F
Popis
TVS DIODE 170VWM 275VC SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
275V Svorka 1,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMA
Modely EDA/CAD
SMAJ170CA-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
1,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
170V
Průrazné napětí (min)
189V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
275V