SMBJ33AH
Číslo produktu DigiKey
283-SMBJ33AHTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-SMBJ33AHCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-SMBJ33AHDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ33AH
Popis
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
53,3V Svorka 11,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMBJ)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
11,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Aplikace
Telecom
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Třída
Automobilový průmysl
Jednosměrné kanály
1
Kvalifikace
AEC-Q101
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
33V
Průrazné napětí (min)
36,7V
Omezovací napětí (max) při Ipp
53,3V