PTS18126V125 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Littelfuse Inc.
Skladem : 1 963
Katalogový list
Direct
Littelfuse Inc.
Skladem : 4 596
Katalogový list
Similar
Similar
SCHURTER Inc.
Skladem : 802
Polymerový Vratná pojistka PTC 6V 1.25 A Ih Montáž na povrch 1812 (4532 metrický), Konkávní
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
PTS18126V125
Číslo produktu DigiKey
283-3159-2-ND - Páska a cívka (TR)
283-3159-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTS18126V125
Popis
PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Čas do vypnutí
400 ms
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Odpor - výchozí (Ri) (min)
50 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
140 mOhms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Polymerový
Pouzdro
1812 (4532 metrický), Konkávní
Napětí - max
6V
Velikost / rozměry
0,179" D x 0,128" Š (4,55mm x 3,24mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
1.25 A
Tloušťka (max)
0,027" (0,68mm)
Vypínací proud (It)
2.5 A
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Max. proud
100 A