MINISMDC125F-2 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | MINISMDC125F-2 |
Popis | PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 13 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Polymerový Vratná pojistka PTC 6V 1.25 A Ih Montáž na povrch 1812 (4532 metrický), Konkávní |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Čas do vypnutí 400 ms |
Výrobce Littelfuse Inc. | Odpor - výchozí (Ri) (min) 50 mOhms |
Řada | Odpor po vypnutí (R1) (max) 140 mOhms |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ Polymerový | Pouzdro 1812 (4532 metrický), Konkávní |
Napětí - max 6V | Velikost / rozměry 0,179" D x 0,128" Š (4,55mm x 3,24mm) |
Přídržný proud (Ih) (max) 1.25 A | Tloušťka (max) 0,019" (0,48mm) |
Vypínací proud (It) 2.5 A | Schvalovací agentura CSA, TUV, UL |
Max. proud 100 A |