PTS18126V125 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Littelfuse Inc.
Skladem : 1 963
Katalogový list
Direct
Littelfuse Inc.
Skladem : 4 596
Katalogový list
Similar
Similar
SCHURTER Inc.
Skladem : 802
Polymerový Vratná pojistka PTC 6V 1.25 A Ih Montáž na povrch 1812 (4532 metrický), Konkávní
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
PTS18126V125
Číslo produktu DigiKey
283-3159-2-ND - Páska a cívka (TR)
283-3159-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTS18126V125
Popis
PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812
Podrobný popis
Kategorie
Čas do vypnutí
400 ms
Odpor - výchozí (Ri) (min)
50 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
140 mOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - max
6V
Velikost / rozměry
0,179" D x 0,128" Š (4,55mm x 3,24mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
1.25 A
Tloušťka (max)
0,027" (0,68mm)
Vypínací proud (It)
2.5 A
Max. proud
100 A