PM-5R0V474-R
Číslo produktu DigiKey
283-3014-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PM-5R0V474-R
Popis
CAP 470MF -20% +80% 5V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 mF Superkondenzátor (EDLC) 5 V Radiální, Plechovka 500mOhm 1000h při 60°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 60°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,465" (11,80mm)
Kapacita
470 mF
Velikost / rozměry
0,681" D x 0,354" Š (17,30mm x 9,00mm)
Tolerance
-20%, +80%
Výška při usazení (max)
0,571" (14,50mm)
Jmenovité napětí
5 V
Provozní teplota
-40°C ~ 60°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
500mOhm