PB-5R0V474-R
Číslo produktu DigiKey
283-PB-5R0V474-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PB-5R0V474-R
Popis
CAP 470MF -20% +80% 5V T/H
Podrobný popis
470 mF Superkondenzátor (EDLC) 5 V Radiální, Plechovka 1Ohm při 100Hz 1000h při 70°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 70°C
Rozteč přívodů
0,465" (11,80mm)
Kapacita
470 mF
Velikost / rozměry
0,681" D x 0,354" Š (17,30mm x 9,00mm)
Tolerance
-20%, +80%
Výška při usazení (max)
0,571" (14,50mm)
Jmenovité napětí
5 V
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
1Ohm při 100Hz