PB-5R0V104-R
Číslo produktu DigiKey
283-PB-5R0V104-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PB-5R0V104-R
Popis
CAP 100MF -20% +80% 5V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 mF Superkondenzátor (EDLC) 5 V Radiální, Plechovka 4Ohm při 100Hz 1000h při 70°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PB-5R0V104-R Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 70°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,287" (7,30mm)
Kapacita
100 mF
Velikost / rozměry
0,445" D x 0,236" Š (11,30mm x 6,00mm)
Tolerance
-20%, +80%
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Jmenovité napětí
5 V
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
4Ohm při 100Hz