MLVA04V05C270-R
Číslo produktu DigiKey
283-MLVA04V05C270-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-MLVA04V05C270-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-MLVA04V05C270-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MLVA04V05C270-R
Popis
VARISTOR 13V 20A 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
13 V 20 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0402 (1005 metrický)
Kategorie
Napětí varistoru (max)
18 V
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Nárazový proud
20 A
Řada
Energie
0,05J
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
270 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
4 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
5.5 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (min)
8 V
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Napětí varistoru (typické)
13 V