CG0402MLA-5.5MG
Číslo produktu DigiKey
CG0402MLA-5.5MGTR-ND - Páska a cívka (TR)
CG0402MLA-5.5MGCT-ND - Řezaná páska (CT)
CG0402MLA-5.5MGDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CG0402MLA-5.5MG
Popis
VARISTOR 13V 20A 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
13 V 20 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CG0402MLA-5.5MG Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napětí varistoru (max)
18 V
Výrobce
Bourns Inc.
Nárazový proud
20 A
Řada
Energie
0,05J
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
270 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
4 V
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
5.5 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (min)
8 V
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Napětí varistoru (typické)
13 V