MFBM1V1005-601-R
Číslo produktu DigiKey
283-MFBM1V1005-601-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-MFBM1V1005-601-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-MFBM1V1005-601-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MFBM1V1005-601-R
Popis
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 500mA 500mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MFBM1V1005-601-R Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
500mA
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
500mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,026" (0,65mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Impedance při kmitočtu
600 Ohms @ 100 MHz