O24M000000S022
Číslo produktu DigiKey
535-O24M000000S022TR-ND - Páska a cívka (TR)
535-O24M000000S022CT-ND - Řezaná páska (CT)
535-O24M000000S022DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
O24M000000S022
Popis
XTAL OSC XO 24MHZ SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,8V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
1,8V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud (max)
3,5mA
Základní rezonátor
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2,5x2)
Funkce
Povolit/zakázat
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Výstup
CMOS
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)