KR-5R5V155-R
Číslo produktu DigiKey
283-KR-5R5V155-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
KR-5R5V155-R
Popis
CAP 1.5F -20% +80% 5.5V T/H
Podrobný popis
1.5 F Superkondenzátor (EDLC) 5.5 V Axiální, Sběrnice - svislá 30Ohm při 1kHz 1000h při 70°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 70°C
Pouzdro
Axiální, Sběrnice - svislá
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
1.5 F
Velikost / rozměry
0,748" prům. (19,00mm)
Tolerance
-20%, +80%
Výška při usazení (max)
0,768" (19,50mm)
Jmenovité napětí
5.5 V
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
30Ohm při 1kHz