EDC155Z5R5V
Číslo produktu DigiKey
338-EDC155Z5R5V-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EDC155Z5R5V
Popis
1.5F, 5.5V
Podrobný popis
1.5 F Superkondenzátor (EDLC) 5.5 V Axiální, Sběrnice - svislá 30Ohm při 1kHz 1000h při 70°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 70°C
Balení
Nosič
Pouzdro
Axiální, Sběrnice - svislá
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
1.5 F
Velikost / rozměry
0,748" prům. (19,00mm)
Tolerance
-20%, +80%
Výška při usazení (max)
0,787" (20,00mm)
Jmenovité napětí
5.5 V
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
30Ohm při 1kHz