HV1840-2R7606-R
Číslo produktu DigiKey
283-HV1840-2R7606-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HV1840-2R7606-R
Popis
CAP 60F -10% +30% 2.7V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
60 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Radiální, Plechovka 18mOhm při 100Hz 1000h při 65°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 65°C
Rozteč přívodů
0,295" (7,50mm)
Kapacita
60 F
Velikost / rozměry
0,709" prům. (18,00mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
1,654" (42,00mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
18mOhm při 100Hz