HB1325-2R5156-R
Číslo produktu DigiKey
283-3127-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HB1325-2R5156-R
Popis
CAP 15F -10% +30% 2.5V T/H
Podrobný popis
15 F Superkondenzátor (EDLC) 2.5 V Radiální, Plechovka 50mOhm při 100Hz 1000h při 70°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 70°C
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
15 F
Velikost / rozměry
0,531" prům. (13,50mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
1,118" (28,40mm)
Jmenovité napětí
2.5 V
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
50mOhm při 100Hz