CHZ-2R5156R-TW
Číslo produktu DigiKey
4688-CHZ-2R5156R-TW-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CHZ-2R5156R-TW
Popis
2.5V 15F 12.5*25 EDLC
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 F Superkondenzátor (EDLC) 2.5 V Radiální, Plechovka 30mOhm při 1kHz 1000h při 85°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 85°C
Výrobce
CDA (Zhifengwei Technology)
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Sáček
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
15 F
Velikost / rozměry
0,492" prům. (12,50mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
1,043" (26,50mm)
Jmenovité napětí
2.5 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
30mOhm při 1kHz