HB1030-2R5106-R
Číslo produktu DigiKey
283-3126-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HB1030-2R5106-R
Popis
CAP 10F -10% +30% 2.5V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 F Superkondenzátor (EDLC) 2.5 V Radiální, Plechovka 60mOhm při 100Hz 1000h při 70°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 70°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
10 F
Velikost / rozměry
0,413" prům. (10,50mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
1,240" (31,50mm)
Jmenovité napětí
2.5 V
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60mOhm při 100Hz