CHZ-2R5106R-TW
Číslo produktu DigiKey
4688-CHZ-2R5106R-TW-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CHZ-2R5106R-TW
Popis
2.5V 10F 10*30 EDLC
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 F Superkondenzátor (EDLC) 2.5 V Radiální, Plechovka 45mOhm při 1kHz 1000h při 85°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 85°C
Výrobce
CDA (Zhifengwei Technology)
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Sáček
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
10 F
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
1,240" (31,50mm)
Jmenovité napětí
2.5 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
45mOhm při 1kHz