DR73-150-R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | DR73-150-R |
Popis | FIXED IND 15UH 1.83A 84.4 MOHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 24 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 15 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 1.83 A 84,4mOhm Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | DR73-150-R Modely |
Kategorie | Saturační proud (Isat) 2,05A |
Mfr | Stínění Stíněný |
Řada | Stejnosměrný odpor (DCR) 84,4mOhm |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Typ Bubnové jádro, navíjený | Způsob montáže Montáž na povrch |
Materiál - jádro | Pouzdro Nestandardní |
Indukčnost | Velikost / rozměry 0,299" D x 0,299" Š (7,60mm x 7,60mm) |
Tolerance ±20% | Výška při usazení (max) 0,140" (3,55mm) |