ACE1V3225-510-R
Číslo produktu DigiKey
283-ACE1V3225-510-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-ACE1V3225-510-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-ACE1V3225-510-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACE1V3225-510-R
Popis
CMC 51UH 200MA 2LN 2.6KOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
51 µH @ 100 kHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 2.6 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 700mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
200mA
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
700mOhm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
80V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Typ filtru
Vedení signálu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
2
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Impedance při kmitočtu
2.6 kOhms @ 10 MHz
Výška (max)
0,098" (2,50mm)
Indukčnost při kmitočtu
51 µH @ 100 kHz