SRF4532-510Y
Číslo produktu DigiKey
SRF4532-510YTR-ND - Páska a cívka (TR)
SRF4532-510YCT-ND - Řezaná páska (CT)
SRF4532-510YDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRF4532-510Y
Popis
CMC 51UH 200MA 2LN 2 KOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
51 µH @ 100 kHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 2 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 3,5Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SRF4532-510Y Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
200mA
Výrobce
Bourns Inc.
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
3,5Ohm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,118" (3,00mm)
Impedance při kmitočtu
2 kOhms @ 10 MHz
Pouzdro
Horizontální, 4 PC podložek
Indukčnost při kmitočtu
51 µH @ 100 kHz