A0820-2R5474-R je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
Eaton - Electronics Division
Skladem : 10 837
Katalogový list
470 mF Superkondenzátor (EDLC) 2.5 V Radiální, Plechovka 150mOhm při 1kHz 1000h při 70°C
How to correctly size a Supercapacitor
A0820-2R5474-R
Číslo produktu DigiKey
283-2771-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
A0820-2R5474-R
Popis
CAP 470MF -20% +80% 2.5V T/H
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 70°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Zastaralé
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
470 mF
Velikost / rozměry
0,335" prům. (8,50mm)
Tolerance
-20%, +80%
Výška při usazení (max)
0,827" (21,00mm)
Jmenovité napětí
2.5 V
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
150mOhm při 1kHz