1025HC30-RTR
Číslo produktu DigiKey
283-4680-2-ND - Páska a cívka (TR)
283-4680-1-ND - Řezaná páska (CT)
283-4680-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1025HC30-RTR
Popis
FUSE BRD MT 30A 250VAC 72VDC SMD
Podrobný popis
30 A 250 V AC 72 V Stejnosměrná pojistka Montáž karty (bez provedení pro kazetu) Montáž na povrch 2-SMD, Blok s čtyřhranným koncem
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
Vypínací proud při jmenovitém napětí
100A AC, 500A DC
Tavení I²t
112.0
Schvalovací agentura
cURus, PSE
Typ pojistky
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,124" prům. x 0,394" D (3,15mm x 10,00mm)
Střídavé jmenovité napětí
250 V
Stejnosměrný studený odpor
0.0017 Ohms