RA17131123
Číslo produktu DigiKey
141-RA17131123-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RA17131123
Popis
SWITCH ROCKER SPST 11A 125V
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kolébkový přepínač SPST 11A (AC) 125 V Montáž na panel, Nacvakávací
Značení aktuátoru
ON OFF (ZAP VYP), Vertikální
Provedení koncovky
Rychlé spojení - 0,187" (4,7mm)
Rozměry výřezu v panelu
Obdélníkový - 19,40mm x 13,10mm
Provozní teplota
-20°C ~ 55°C
Střídavé jmenovité napětí
125 V