RA131C1121
RA131C1121
Additional Requirements for Selecting a Switch
RA131C1121
Číslo produktu DigiKey
RA131C1121-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RA131C1121
Popis
SWITCH ROCKER SPST 16A 125V
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kolébkový přepínač SPST 16A (AC) 125 V Montáž na panel, Nacvakávací
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RA131C1121 Modely
Značení aktuátoru
O -
Provedení koncovky
PC vývod
Rozměry výřezu v panelu
Obdélníkový - 19,40mm x 13,10mm
Provozní teplota
-20°C ~ 55°C
Střídavé jmenovité napětí
125 V