PV4F2G011-341
PV4F2G011-341
Additional Requirements for Selecting a Switch
PV4F2G011-341
Číslo produktu DigiKey
EG4717-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PV4F2G011-341
Popis
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 2A 24V
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Tlačítkový přepínač DPDT Ochrana proti vandalismu, Osvětlený Montáž na panel, Přední strana
Modely EDA/CAD
PV4F2G011-341 Modely
Kategorie
Značení aktuátoru
Bez značení
Typ a barva osvětlení
LED, Modrá
Napětí osvětlení (jmenovité)
2,8VDC
Provedení koncovky
Pájecí materiály, Rychlé spojení - 0,110" (2,8mm)
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 19,00mm prům.
Obvod
Provozní teplota
-20°C ~ 55°C
Funkce přepínače
Zap.-Zap.
Jmenovitý proud (A)
2A (DC)
Stejnosměrné jmenovité napětí
24 V