PV4F2G011-331
Číslo produktu DigiKey
141-PV4F2G011-331-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PV4F2G011-331
Popis
SWITCH PB DPDT 2A 24V
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Tlačítkový přepínač DPDT Ochrana proti vandalismu, Osvětlený Montáž na panel, Přední strana
Modely EDA/CAD
PV4F2G011-331 Modely
Kategorie
Typ aktuátoru
Kulatý, Tlačítko, Zapuštěný
Typ a barva osvětlení
LED, Zelená
Napětí osvětlení (jmenovité)
2,8VDC
Provedení koncovky
Pájecí materiály, Rychlé spojení - 0,110" (2,8mm)
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 19,00mm prům.
Obvod
Provozní teplota
-20°C ~ 55°C
Funkce přepínače
Zap.-Zap.
Jmenovitý proud (A)
2A (DC)
Stejnosměrné jmenovité napětí
24 V