BAS70-04W-AQ
Číslo produktu DigiKey
4878-BAS70-04W-AQTR-ND - Páska a cívka (TR)
4878-BAS70-04W-AQCT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-BAS70-04W-AQDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BAS70-04W-AQ
Popis
DIODE ARR SCHOTT 70V 35MA SOT323
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Sériové připojení s 1 páry 70 V 35mA (DC) Montáž na povrch SC-70, SOT-323
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BAS70-04W-AQ Modely
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
5 ns
Výrobce
Diotec Semiconductor
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 50 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Konfigurace diody
Sériové připojení s 1 páry
Kvalifikace
AEC-Q101
Technologie
Schottky
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
70 V
Pouzdro
SC-70, SOT-323
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
35mA (DC)
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-323
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 15 mA
Základní číslo produktu
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost